Najlepsze pomysły na prezenty na Boże Narodzenie?

To ostatnia chwila, żeby bez długich kolejek w sklepach i zbędnego harmidru na spokojnie kupić prezenty świąteczne. Miesiąc przed świętami to zawsze czas, kiedy w sklepach jest ciągle pełno i wszyscy coś kupują. Aby uniknąć świątecznych tłumów, można też zrobić zakupy świąteczne przez internet! Aby kupić prezenty na święta, godny polecenia jest sklep naczynia.olkusz.pl. Szeroki asortyment w sklepie obejmuje nie tylko naczynia, ale także wiele akcesoriów do domu dla dorosłych i dzieci. Dodatkowo w razie gdyby zamówione produkty nie spełniły Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w przeciągu 2 tygodni od otrzymania zamówienia. Poniżej kilka propozycji na prezenty, które możesz zamówić ze sklepu Naczynia Olkusz!

1. Komplet garnków emaliowanych

Zestaw garnków emaliowanych to fajny pomysł na prezent, choć dość kosztowny. Warto jednak zdecydować się na taki podarunek, żeby zobaczyć radość bliskich. Często posiadamy przez większość życia ciągle te same garnki, kupione przy wyprowadzce z domu rodzinnego. Naczynia takie już bywają bardzo zniszczone lub, co gorsza, zardzewiałe! Warto takiej osobie podarować porządny zestaw garnków emaliowanych. Zależenie od budżetu jakim dysponujemy, możemy zdecydować się na dobre garnki marki Emajlo Olkusz lub o klasę wyższe garnki marki Belis, które wykonane są z blachy o grubości od 1,2 mm. Belis oferuje także naczynia premium, powstałe z blachy o grubości aż 2 mm.

2. Imbryk emaliowany

Emaliowane naczynia niegdyś bardzo popularne, teraz znów wracają do łask! Taki imbryk emaliowany może wzbudzić nostalgię u starszych pokoleń, wspominających dawne czasy, kiedy to używano tylko emaliowanych czajniczków. Może taki podarunek nakłoni babcię lub ciocię do opowieści o dawnych czasach? To jednak nie jedyny powód, dla którego warto sprezentować bliskiej osobie emaliowany czajnik! Naczynia z powłoką emaliowaną są wyjątkowo higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Nie posiadają mikro szczelin, w których mogłyby rozwijać się bakterie. Dodatkowo emalia nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji. Dzięki temu wszystkiemu imbryk emaliowany będzie całkowicie bezpieczny dla alergików, dzieci i osób starszych.

3. Brytfanna emaliowana

Dla osób, które lubią gotować i piec, doskonałym prezentem może okazać się emaliowana brytfanna. Takie naczynie znacznie poszerza możliwości kulinarne. Można w nim przygotować różnego rodzaju zapiekanki warzywne i mięsne, z makaronem, bądź z ryżem. W brytfannie emaliowanej możemy także przyrządzić pyszne, soczyste mięso – kurczaka, schab i wiele innych. A to wciąż ledwie początek możliwości, jakie daje to naczynie. Trafiony prezent na święta może zbliżyć do siebie ludzi, a brytfanna emaliowana będzie z pewnością idealnym podarunkiem dla kulinarnego pasjonata.

4. Zestaw naczyń dla dzieci

Odchodząc od emalii warto zwrócić uwagę na porcelanowe zestawy naczyń dla dzieci Karolina. Najczęstszymi prezentami świątecznymi dla maluchów są gry i pluszaki, tych jednak małe dzieci często mają aż za dużo. Tymczasem możemy wesprzeć budżet rodziców, kupując coś naprawdę potrzebnego, takiego jak naczynia dla dziecka! Małe dzieci chętniej sięgają samodzielnie po łyżeczkę widząc, że jedzonko podane jest na kolorowych, przyciągających wzrok naczyniach. Decydując się jednak na kupno naczynek dla małego dziecka, bierzemy na siebie duża odpowiedzialność. Konieczne jest wybranie dobrej jakości produktów, posiadających odpowiednie atesty potwierdzające bezpieczeństwo naczyń. Takie z pewnością są porcelanowe naczynia Karolina. Porcelana jest higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości, a marka Karolina postarała się aby ich naczynia spełniały oczekiwania zarówno nowoczesnego rodzica, jak i dziecka.

5. Fotel wiszący

Bocianie gniazdo to produkt kojarzący się z latem, który doskonale sprawdza się zimą! Fotel możemy powiesić nieopodal kominka i leżeć w nim czytając książkę lub popijając gorące kakao. Latem fotel możemy przewiesić na taras lub do altanki i relaksować się na nim w słonecznych promieniach. Bocianie gniazdo to doskonały prezent dla małych i dużych! Dla dziecka doskonały element zabawy, a dla dorosłego fantastyczne miejsce do relaksu.