Klasyczne pudełka na pizzę

Klasyczne pudełka na pizzę

Pudełko na pizzę jest obowiązkowym wyposażeniem lokalu, który serwuje to danie kuchni włoskiej na wynos. Wybierając odpowiednie kartony do pizzy, warto zastanowić się zanim dokona się zamówienia.

Dlaczego pizza jest tak popularna?

Pizza jest popularnym daniem na całym świecie i istnieje wiele rodzajów opakowań, które można użyć do jej przechowywania. Najpopularniejsze to pudełka i plastikowe torebki, ale istnieją też inne opcje, takie jak specjalne pudełka na pizzę. Chronią one potrawę przed zniszczeniem i sprawiają, że jedzenie jest dostarczane do klienta w odpowiedniej formie.

Pizza to jedna z najpopularniejszych potraw na świecie. Można ją zjeść na wiele sposobów – na ciepło, na zimno, z serem, z pieczarkami, a niektórzy nie wyobrażają sobie jej bez ananasa. Można też kupić ją w pizzerii lub przygotować samemu w domu. Warto pamiętać, że dobre pudełko na pizzę to gwarancja jej smacznego i świeżego smaku.

Opakowania na pizzę – ciepło i jakość

Sprzedaż pizzy na wynos wymaga nie tylko opanowania logistyki, ale również posiadania dobrej jakości kartonów na pizzę. Muszą one trzymać ciepło wydanego posiłku aż do momentu dostarczenia do klienta. Pudełka na pizzę powinny być również odporne na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie podczas transportu. Nie możesz zapominać również, że ważnym elementem pojemnika na pizzę są także różnego rodzaju podpórki, które zapobiegają opadaniu wieczka na pizzę, a także inne akcesoria, które sprawiają, że klient zamawia Twoją pizzę nie jeden, a wiele razy.

Kartony do pizzy. Jaki wymiar wybrać?

W zależności od tego, jaką pizzę oferujesz w swoim lokalu, warto wybrać odpowiednie pudełko na pizzę. Tedmark: hurtownia opakowań gastronomicznych posiada w swojej ofercie produkty różnej wielkości, dzięki czemu możesz bez problemu sprzedawać swoje produkty na wynos. Możliwość personalizacji opakowania na pizzę również ułatwia pozyskiwanie klientów oraz budowanie świadomości marki na terenie, na którym rozwozisz swoje produkty.

Opakowanie na pizzę – doskonałe do recyklingu

Opakowanie na pizzę oprócz tego, że trzyma ciepło i pozwala dostarczyć jedzenie w nienagannym stanie, to jeszcze idealnie wpisuje się w trend ekologicznych opakowań. Pudełka na pizzę mogą być segregowane jako makulatura i poddawane procesowi powtórnego wykorzystania. Z pewnością takie działania zyskają w oczach Twoich klientów. Nikt nie lubi opakowań, których nie można poddać procesowi recyklingu. W ten sposób nie tylko dbasz o ochronę środowiska, ale również zyskujesz odbiorców, którzy są zakochani we wszystkim, co ekologiczne.

Pojemnik na pizzę. Trwałość i wytrzymałość

Opakowania na pizzę muszą być dość wytrzymałe, by szybko dotrzeć do głodnego klienta. Warto zwrócić uwagę na to, od kogo kupujemy jaki karton i czy wybór jest odpowiedni. Jeśli zdecydujesz się na zakup w firmie Tedmark, to możesz być pewien, że opakowania na pizzę, które są tam dostępne, są wykonane z trzywarstwowej tektury falistej. Do wyboru jest fala E lub B oraz kilka wariantów rozmiarowych. To dość istotne, bo żaden klient nie chce dostawać pizzy, której opakowanie rozpada się przy otwarciu.