Jakie korzyści płyną z nanosrebra?

Nanosrebro używane jest w różnych dziedzinach życia. W pierwszej kolejności pozwala na usunięcie bakterii, zarazków i grzybów, a także przyczyniają się do poprawy wyglądu. Kiedy warto stosować Nanomax, a w jakich przypadkach sprawdzą się kosmetyki wzbogacone o cenny składnik?

Nanosrebro – gwarancja czystych i bezpiecznych powierzchni

Nanosrebro wykazuje lecznicze działanie. Szybko i sprawnie likwiduje szczepy bakterii oraz sprawia, że zmniejsza się ryzyko powracania i generowania opornych szczepów bakterii. Nanosrebro dodatkowo wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwpleśniowe oraz przeciwgrzybicze. Producenci środków do czyszczenia zadbali, żeby cząstki srebra zostały wykorzystane przy produkcji środka Nanomax. Nadaje się do czyszczenia większych oraz mniejszych powierzchni, w których stopień zabrudzenia wymaga natychmiastowego działania albo środek używany zostaje profilaktycznie. Wykorzystywanie srebra w trakcie czyszczenia nie należy do nowości, działania są kontynuowane z pokolenia na pokolenie od wielu setek lat. To doskonała dezynfekcja zapewniającą bezpieczeństwo bez względu na lokalizację. Nanomax może być wykorzystywany zarówno w kuchni, jak i łazience oraz innych pomieszczeniach.

Nanosrebro  w kosmetyce

Srebro doskonale radzi sobie z naskórkiem, który uległ uszkodzeniu. Z tego względu sprawdza się do gojenia ran, co jest uwarunkowane osiadaniem jonów srebra na błonie komórkowej mikrobów. Zauważa się także blokowanie enzymów, dzięki którym odbywa się namnażanie bakterii i drobnoustrojów. Nanosrebro szybko zwalcza wszystkie występujące szczepy baterii, co odgrywa bardzo dużą rolę w leczeniu chorób skóry. Wykorzystuje się go w przypadku zwalczania egzemy, wągrów, pryszczy oraz grzybicy. To skuteczny sposób na wyleczenie oparzeń, ropiejących ran, nadżerki, oparzeń, różyczki i wielu innych dolegliwości. Producenci kosmetyków oferują mydła wzbogacone w srebro albo żele do mycia ciała. Dostępne są także maści i kremy, które łagodzą oraz zwalczają stany zapalne. Srebro to naturalny antybiotyk, które działa delikatnie, ale bardzo skutecznie. Nie przypisuje mu się toksycznego działania, a także nie kumuluje się w narządach.

Kiedy cząsteczki nanosrebra zostają dostarczone do organizmu, wpływają na poprawę funkcjonowania systemu immunologicznego, gdyż wykazują właściwości przeciwutleniające i skutecznie walczą z wolnymi rodnikami oraz blokują ich namnażanie.