Czy można zamówić świeże krewetki przez internet?

Jeżeli ktokolwiek z was jeszcze nigdy nie miał okazji spróbować krewetek, to wcale nie jest jeszcze na to za późno. W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorstw przenosi się do internetu, gdzie ma znacznie większe i lepsze perspektywy rozwoju. Za pomocą Internetu możemy dotrzeć do znacznie większego grona odbiorców, niż miałoby to miejsce w placówce stacjonarnej i chyba nie będzie dla was większym zaskoczeniem to, że w sieci można kupić dosłownie wszystko. Ale czy to tyczy się również produktów spożywczych, w tym w szczególności ryb i owoców morza? Sprawa wygląda następująco.

Obecna technologia i nowoczesne rozwiązania dają sprzedawcom szerokie możliwości. Na przykład Warszawa. Stolica to ogromne miasto, które niestety nie leży blisko większych zbiorników wodnych, a w rzece przecież naturalnie nie występują krewetki. Aby wspomóc mieszkańców i zapewnić im dostawę świeżych owoców morza prosto z dalekich zakątków Oceanu Atlantyckiego powstał nowy sklep rybny Sekrety Oceanu”. Sklep działa w formie strony www właśnie i oferuje wyłącznie dzikie i specjalnie wyselekcjonowane gatunki.

To niezła krewetka!

Jeżeli chcecie spróbować czegoś nowego i macie wielką ochotę na krewetki, to krewetki tygrysie będą dobrym wyborem. Ale czym właściwie są krewetki tygrysie i dlaczego warto je częściej jeść? Głównie dlatego, że, tak jak inni przedstawiciele morskich stworzeń, mają wiele dobroczynnych składników, w tym najważniejsze dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu wielonienasycone kwasy Omega-3.

Krewetki tygrysie, zwane również krewetkami Black Tiger – nazwa handlowa – potrafią dorastać do ponad 30 cm. To sprawia, że są jednymi z największych obecnie poławianych na dużą skalę osobników. Charakteryzują się one brązowo-miedzianymi pancerzami ze szczególnie widocznymi ciemnymi pręgami, dzięki którym zawdzięczają swoją nazwę, bo przypominają umaszczenie tygrysa.

Sekrety Oceanu” to sklep, w którym dostaniemy właśnie takie krewetki. Obojętnie w której części Warszawy mieszkasz, możesz swobodnie zamówić krewetki rano i dostać je już po upływie kilku godzin. Jak zapewnia sprzedawca, każde zamówienie jest starannie pakowane, wszystko odbywa się ręcznie z niezwykłą dbałością o najmniejszy szczegół dostawy. To niezwykle ważne w obecnych czasach, bezpieczeństwo i zdrowie klientów jest bardzo ważne, aby utrzymać biznes, ale o to nowy sklep nie musi się raczej martwić – opinie na jego temat mówią same za siebie.

Skorupiaki żyjące w naturalnych akwenach, w przeciwieństwie do tych hodowanych pod kontrolą, żywią się na ogół skorupiakami i mięczakami. Żyją w ogromnych skupiskach, a co za tym idzie, mają niezwykle liczne rodzeństwo, dzięki czemu ich połów może być również kontrolowany i nie narażać gatunku na wyginięcie. Mięso krewetek tygrysich jest błyszczące, sprężyste i nieco transparentne.

Z czym to się je?

Black Tiger możemy przygotować na kilka różnych sposobów, między innymi smażyć i grillować, ale świetnie smakują również na surowo. Mają trochę nieco słodkawy posmak i zdecydowanie delikatniejszą konsystencję niż przedstawiciele innych gatunków. Są niebywałym źródłem wysokowartościowego białka i witamin, szczególnie tych z grupy B, dlatego warto uwzględnić je w swojej diecie.