Butelka filtrująca – dlaczego warto ją mieć?

butelka

Za oknem coraz częściej pojawia się słońce, to czas, w którym coraz więcej osób szykuje się na długo wyczekiwane wakacje, biwaki czy treningi na świeżym powietrzu. To również moment, w którym wyjątkowo należy zadbać o odpowiednie nawodnienie. Doskonałym rozwiązaniem jest poręczna butelka filtrująca. Ale gdzie jej szukać? Na przykład na stronie producenta, gdzie dostępna jest Butelka Dafi 0.5!

Butelka Dafi 0.5, czyli butelka z filtrem w optymalnym rozmiarze

Jest to pierwsza butelka filtrująca wyprodukowana w Polsce. Jej producentem jest marka Dafi, która od 30 lat zajmuje się tworzeniem butelek filtrujących, dzbanków z filtrem oraz filtrów do wody kranowej. Dzięki doświadczeniu, wielu badaniom oraz testom, proponowane produkty są nie tylko bezpieczne, ale i niezwykle skuteczne. Butelka Dafi 0.5 l została zaprojektowana dla osób, które cenią sobie wygodę, prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia, uprawiają sport, podróżują, ale przy tym wszystkim pamiętają o regularnym nawadnianiu organizmu. Dzięki idealnym gabarytom oraz ergonomicznej budowie butelka filtrująca może stać się nieodłącznym elementem każdego wyjścia z domu. Co za tym idzie, może zdecydowanie obniżyć – a z czasem całkowicie wyeliminować – konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach. Co jeszcze warto wiedzieć o butelce filtrującej (Butelka Dafi 0.5)?
– butelka z filtrem posiada wygodny korek sportowy, który zapewnia szczelność podczas dynamicznej aktywności
– butelka wielokrotnego użytku posiada filtr węglowy o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie
– butelka Dafi 0.5 jest lekka, trwała i poręczna – waży jedynie 33 gramy
– jeden filtr może zastąpić aż 300 butelek wody w jednorazowym opakowaniu
– butelka z filtrem została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości surowców
– jest to butelka wielokrotnego użytku, dzięki czemu pomaga dbać o środowisko naturalne

Butelka filtrująca, gdzie jej używać?

To rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie – niezależnie od stopnia aktywności użytkownika. Do dobrych przykładów można zaliczyć takie „miejsca” jak:
– krótkie i długie wypady (np. wakacje)
– trening
– praca
– uczelnia
– szkoła
– spacer
– podczas innych aktywności (np. długa trasa samochodem)

Na koniec pakiet korzyści, jaki płynie z butelki filtrującej:
– bycie EKO
– wygoda użytkowania
– oszczędność
– smak (woda kranowa bez nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru)

Szereg rozwiązań, które zmieniają życie wielu osób takie jak butelka dafi 0.5 można znaleźć na stronie producenta https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html